Медійно-активні сектанти, які тепер переіменували себе на Візантійський католицький патріархат, знову засипають нашу редакційну пошту всяким непотребом. Нині вони видали чергову заяву-шедевр, яка мала би стати у пригоді початкуючим психіатрам. Публікуємо окремі витяги з цього “опусу” лише для того, щоб зайвий раз підкреслити – в тоталітних сектах нечасто можна знайти зерна здорового глузду.

Отже догналівці звертаються до Януковича та Путіна з вимогою зупинити “процес геноциду, поєднаний з демонською ідеологією гомосексуалізму і ювенальною юстицією, яка забирає дітей у батьків і робить з них біороботів, злочинців, вбивців і самогубців” Винні у цьому неподобсті, як виявилося не мало не багато, а ціла… ООН. Саме їх, а також Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ),  ЮНЕСКО, Європейський Союз, Агентство з Міжнародного розвитку США (USAID), Міжнародну Рада з досліджень та обмінів (IREX), Програму підтримки уряду Франції, Канадське агентство міжнародного розвитку (СIDA), Всесвітній банк реконструкції та розвитку, Японський фонд національного розвитку (JSDF) та Фонд дітей та молоді Фінляндії «Примирення» винні у тому, що відбувається “ліквідація сім’ї як фундаменту традиційної держави.”

В результаті глобальний кримінальний суб’єкт, який хоче збудувати новий світовий порядок, отримує легальну можливість забирати дітей з будь-яких сімей під приводом нібито захисту їх прав.

Демонський Молох ювенальної юстиції вимагає дитячих жертв, погрожують сектанти. Мовляв, вже є секти (очевидно конкуретни догналівців – ред.) які перетворюють дітей  на професійних оперативників і вбивць. Ці супермени-біороботи цілою своєю сутністю спрямовані на смерть і вбивство, роблять викриття у селі Підгірці, що на Львівщині.

Ось як відбувається це зловісне перетворення:

“Альфа-програмування передбачає загальну підготовку особистості до подальших етапів. Для цього служить сучасна зміна законів, яка впроваджує Конвенцію ООН про «права» дитини.

Бета-програмування (сексуальне програмування) знищує в особи всі відомі їй моральні принципи поведінки та стимулює примітивний сексуальний інстинкт, не обмежений ніякими заборонами. Елементи цього програмування реалізуються в наших школах в рамках так званого статевого «виховання».

Дельта-програмування спрямоване на програмування особистості на вбивство. На цьому етапі дітей позбавляють почуття страху і тренують їх свідомість на систематичне виконання завдань. На цьому ж етапі в свідомість жертви закладаються інструкції самознищення та вчинення самогубства” – кінець цитати.

Ми би не публікували цю мачню, якби не бажання зайвий раз попередити читачів від будь-якої участі у подібних до УПГКЦ організаціях. Схиблені завжди шукають винного і намагаються перекласти провину на своє безумство на когось іншого. Чому б не на ООН чи ЦРУ?