Заборони на ввезення секонд-хенду в Україну не буде. Таку думку озвучив заступник міністра економіки Валерій П’ятницький.

“Заборони бути не може. Це я вам відразу скажу”, – заявив він в інтерв’ю “Дзеркалу тижня“.

“У жодному разі не збираюся сперечатися з прем’єром, але я кажу про правила торгівлі. Товар не може бути заборонений як такий, як клас”, – зазначив чиновник.

П’ятницький уточнив, що можуть бути введені ті чи інші вимоги до нього, наприклад, санітарні: “І якщо цей товар їм не відповідає, то він не ввозиться”.

“Але якщо у нас виникають розмови про те, що під виглядом секонд-хенду в Україну ввозять якусь іншу продукцію, то це вже контрабанда, і тоді питання до митниці. Це знову наше внутрішнє питання”, – вважає заступник міністра.

Чиновник уточнив, що серед пропозицій, які він бачив значиться “не дозволяти завезення секонд-хенду у вигляді гуманітарної допомоги”: “Але це інше. Це не торгівля”.

Раніше сам прем’єр-міністр Азаров обережно висловився, про те ,що рішення заборонити торгівлю секонд-хендом, на догоду міфічній легкій промисловості, може бути переглянуте. Нарешті злякалися гніву виборців?