Про це стало віломо під час засідання відповідної комісії під головоуванням першого заступника годови ОДА Василя Коломийчука, повідомляє ZAXID.NET.

«Складним питанням є поводження із ковбасними виробами, термін реалізації яких минув. Так, лише за вересень 2010 року із супермаркетів повернуто нереалізованих 482 кг ковбасних виробів, які, відповідно до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», повинні бути вилучені із обігу. Під час інспекторських перевірок на ДП «Ветсанзавод» фактів надходження такої продукції на утилізацію не встановлено.

Враховуючи вищевикладене Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при обласній державній адміністрації прийняла рішення: зобов’язати власників переробних підприємств не допускати зберігання та видалення відходів у несанкціонованих місцях, а власників об’єктів торгівлі – утилізувати у встановленому порядку протерміновані м’ясні вироби. При виявленні фактів порушень чинного законодавства про поводження із відходами тваринного походження матеріали перевірок будуть передавати до правоохоронних органів», – зауважують в прес-службі ОДА.