Призначення Владислава Стемковського радником Тернопільського міського голови викликало чималий резонанс у волинських медіа-ресурсах.

Це, очевидно, пов’язано з попередньою діяльністю радника Сергія Надала. За інформацією інформаційного порталу «Волинські новини» Владислав Стемковський з 2006 по вересень 2009 року був заступником міського голови Луцька, керуючим справами  міськвиконкому. Окремі джерела стверджують, що в цей період він мав репутацію «сірого кардинала» Луцької міської влади. Про обізнаність помічника Надала в міській господарці говорить той факт, що він довший час ще й обіймав посаду директора департаменту ЖКГ Луцької міськради. В 2009р. подав прохання міському голові Богданові Шибі про власне звільнення. Після цього працював в громадському секторі. На місцевих виборах за твердженням окремих джерел допомагав вести виборчу кампанії екс-губернатору Волині Володимиру Бондарю («Єдиний центр»), але той зняв свою кандидатуру. Інформації про співпрацю Стемковського з волинською «Свободою» у місцевих медіа-ресурсах нам не вдалося знайти.

Тим не менше за даними сайту Тернопільської міської ради Владислав Стемковський у «свободівській» команді працюватиме у сфері впровадження системи надання міською радою якісних муніципальних послуг громадянам відповідно до європейських стандартів. Цю роботу пан Володимир збирається проводити на громадських, тобто безоплатних, засадах!

Про те наскільки цікавою і неоднозначною політичною та управлінською постаттю є радник Сергія Надала можуть розповісти матеріали порталу  Волинські новини. Пропонуємо нашим читачам самостійно ознайомити з їхнім змістом за  адресами:

1. Стемковський розповів про «рішал» і «жуликів» у Луцькраді

2. Владислав Стемковський: «В мені «вбили» чиновника»

Чи може відігравати така особа роль рядового радника міського голови, тим більше маючи повноваження члена виконкому?