Вчора у Тернополі відбулося загальноміське свято «Випускний 2015». Цього разу 1318 одинадцятикласників пройшлися від Надставної церкви до центрального стадіону.

Цьогорічне свято випускників – це не лише свято для ще вчорашніх учнів, а й яскраве видовище для тернополян. Відтак тисячі городян та гостей міста вийшли подивитися на це дійство.

Привітали випускників із їхнім кроком у нове життя і відомі зірки. Серед таких солістка гурту «Фіра» Іра Музика, учасниця «Голосу країни» Катерина Іванчук, переможець «Голосу Діти» Ромчик Сасанчин. Однак головне привітання пролунало від легендарного бійця Добровольчого Українського Корпусу  Андрія Шараскіна (Богеми). Кіборг попросив випускників сильно не напиватись.

«Мої побратими просили передати вам найщиріші вітання. Сьогодні багато ваших однолітків та ненабагато старших хлопців захищають країну. Але не лише від бійців залежить майбутнє нашої держави, але й від кожного з вас. Сьогодні перед кожним випускником стоїть непростий вибір, який шлях обрати далі, куди вступати. Я хотів би, щоб кожен свідомо підійшов до цього вибору та зробив його правильно. Сьогодні ж прошу вас під час святкування сильно не напиватись, адже ми будуємо сильну та здорову націю», – наголосив «Богема».

Джерело: Тернополяни