Учнів Козівської ЗОШ I-III ступенів №2 прийняли на найвищому рівні у Верховній Раді України.

Рибак, Верховна РадаНа запрошення Голови Верховної Ради України законодавчий орган країни відвідали учні Козівської ЗОШ I-III ступенів №2. Керівник учнівського самоврядування, президент школи, одинадцятикласниця Христина Горошок звернулася до Голови Верховної Ради України з листом, в якому попросила прийняти представників шкільного парламенту у Верховній Раді. Керівник парламенту України на прохання відгукнувся миттєво і запросив дітей до Києва.

Лідерам учнівського самоврядування провели екскурсію будівлями Верховної Ради, їм розповіли про роботу законодавчого органу країни, структуру ВРУ та роботу Комітетів. Найбільші враження учні отримали від перебування у сесійній залі, де їх особисто прийшов привітати і зустрітися голова Верховної Ради України Володимир Рибак.

Христина Горошок поінформувала В.Рибака про роботу шкільного парламенту, різноманітні шкільні свята та благодійні акції, що їх організують учні. «Ми не байдужі до свого майбутнього, до майбутнього нашої країни, – сказала вона. – Мета нашого учнівського самоврядування – створити, реалізувати високі лідерські якості у дітей».

Голова Верховної Ради назвав роботу шкільного парламенту «дуже добрим прикладом», який, за його словами, може стати взірцем для роботи і органів місцевого самоврядування. «Ви проводите системну роботу, ваш досвід стане у пригоді для розбудови нашої держави, яку доведеться будувати вам», – сказав він, звертаючись до дітей.

В.Рибак нагадав, що Президент України Віктор Янукович ініціював реформи у різних сферах життєдіяльності країни, зазначив, що нині наша держава виходить на історичний шлях – підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, і висловив переконання, що цей документ буде підписаний.

Керівник парламенту наголосив, що усі гілки влади працюють на виконання зобов’язань України перед ЄС, і, за його словами, потрібно запроваджувати європейські стандарти життя в усіх сферах. Уся система управління, заявив В.Рибак, повинна працювати для людей.

В.Рибак розповів учням з Тернопільщини про свій життєвий шлях та захоплення. Він також наголосив, що для того, аби домогтися поставленої мети, потрібно «наполегливо працювати і дослуховуватися до людей».

Голова Верховної Ради України подарував своїй колезі з Козови годинник на пам»ять про зустріч. Водночас, учні віддячили керівнику парламенту за зустріч новорічними прикрасами, які вони зробили власноруч.

Довідка

У Козівській школі №2 працює учнівський парламент, його вже три роки поспіль очолює Христина Горошок. Парламент складається із 47 членів, які обираються демократичним шляхом. Працюють права, ліва і центральна палати. В квітні 2014 року у Козівській школі – президентські вибори з програмами кандидатів, агітацією та таємним голосуванням.

Рибак, Верховна РадаРибак, Верховна Рада