Голова Тернопільської районної державної адміністрації Віктор Щепановський дав додаткову відповідь на звернення народного депутата Олексія Кайди щодо надання належно засвідчених копій розпорядження про виділення земельних ділянок за межами населених пунктів за 2010-2013 роки. У ній він пропонує депутату Верховної Ради перерахувати гроші або надати принтери та папір для належного оформлення йому відповіді.

Кайда«Олексій Петрович хоче, щоб ми йому дали розпорядження за два з половиною роки, зазначив Віктор Щепановський. – А це, за підрахунками наших спеціалістів, як мінімум шість тисяч друкованих сторінок. Та для цього потрібно цілу типографію в апараті тримати!».

Попередньо у своїй відповіді очільник району надав інформацію у вигляді таблиць. Там були зазначені витяги із розпоряджень голови райадміністрації, в яких вказано прізвища та ініціали заявників, назви юридичних осіб, площа земельної ділянки та її місцезнаходження, для яких потреб виділяється, вид технічної документації, вид використання, номер та дата розпорядження. Дана таблична форма виготовлена для зручності користування та значної економії аркушів паперу.

У виконавчій гілці Тернопільського району вважають, що у них недостатнє фінансування у розділі копіювальних апаратів та паперу. Тому вони не змогли у таких об’ємах надати Кайді інформацію.

Для виконання звернення Олексію Кайді запропонували два варіанти: оплатити витрати райадміністрації для копіювання або друку запитуваної інформації, або ж надати копіювальний апарат, папір та працівника для виконання копіювання.

Кайда, запит, ЩепановськийКайда, запит, Щепановський