Відомий своєю політичною нерозбірливістю кандидат у мери Михайло Ратушняк сьогодні також запрошує у філармонію.

За аналогією з іншим сьогоднішнім гостем філармонії Сергієм Надалом, третій призер попередньої мерської кампанії запрошує для свого представлення львівського політика. Але якщо Надал «привозить» рейтингового Тягнибока, то Ратушняка представлятиме син легендарного командира УПА Романа Шухевича – Юрій.

Попри легендарне прізвище пан Юрко має у Львові доволі неоднозначну репутацію. Він керівник громадсько-політичного об’єднання «Галицький вибір». Напередодні другого туру президентських виборів був на Львівщині найбільшим агітатором голосувати «Проти всіх». Раніше – в 2006 році підтримував на виборах міського голови «регіонала» Петра Писарчука, в 2002р – близького до Юлії Тимошенко – Любомира Буняка.

Але ця політична нерозбірливість допомагає пану Юрку бути постійно на видноті. Напевне, штабісти Ратушняка вирішили вразити Тернопіль прізвищем пана Юрка і перебити резонанс від візиту Тягнибока. Біда лише в тому, що в обох радикальних партій – лише одне на думці – як вразити тернополянина своїм патріотизмом. Хто ж тоді буде працювати?