Як стало відомо “За Збручем”, у серйозну халепу потрапили структури, які займаються прибиранням обласного центру та обслуговуванням шляхово-мостового господарства.

Сніг прибирають, але не вивозятьКілька місяців тому правоохоронці виявили, що кілька спецавтомобілів, які прибирають вулиці міста, нібито не мають відповідної реєстрації. Дійшло навіть до затримання силами ДАІ техніки, яка прибирала вулиці та посадки в КПЗ їх не в міру буйного власника. Далі силовики зацікавилися у який спосіб автомобілі без реєстрації потрапили на вулиці міста та з’ясували ряд невідповідностей.

На початку року навколо ринку прибирання міста розгорівся скандал. Комунальне підприємство міської ради “МШЕД” несподівано програло тендер новоствореній приватній фірмі “Тернопіль-Комунал-Сервіс”. У якості компенсації переможці віддали комунальникам частину свого замовлення, а чимало працівників МШЕДу перейшли на роботу до приватників. Тоді за гарячими слідами тендеру правоохоронці виявили ряд порушень, однак до криміналу не дійшло. Тепер, очевидно, “накопали” глибше, бо справу наказано довести до пуття і передати до суду.

 Цікаво, що вищезгадане комунальне підприємство “МШЕД” близько року очолює депутат обласної ради від ВО “Свобода” пан Козак. Раніше цей депутат був одним з керівників “Тернопільліфту”. При його керівництві обслуговування міських ліфтів теж перейшло у руки приватників.