Партія львівського мера Садового оголосила про відкритість списків кандидатів у депутати. Це основне гасло їх виборчої кампанії. Наївним і недосвіченим виборцям такий підхід подобається.

Та виявПастух Тарасляється, що відкритість “Самопомочі” – блеф і обман. Опубліковані списки містять в собі прізвища без пояснення, де ці кандидати збираються балотуватися. Шанувальники дизанерських талантів Оксани Бачинської та писемних творів Ірини Мацко у бюлетені на своєму окрузі можуть виявити сумнівні особи колишнього земельного чиновника Федишина чи бізнес-партнера Надала Андрія Грицишина. На жаль, більшість тернополян, як на всіх попередніх виборах, готові проголосувати за красиву легенду, не вдаючись в деталі. За закликами контролювати владу та брати участь в житті громади деякі партії продовжують тіньові ігри.

Команда на чолі з діючим нардепом Тарасом Пастухом афішує 33 кандидати до Тернопільскої міськради, хоча депутатських мандатів більше. Очевидно, скандальні та сумнівні особи, наприклад, спонсори “Самопомочі” з’являться пізніше. Те саме стосується обласної ради. Псевдовікриті списки пропонують 45 кандидатів при 62 мандатах. В засобах масової інформації Тернопільщини чимало писали про неоднозначних кандидів від “Самопомочі”, та всі вони і далі “висять” на партійному сайті. Навіщо було дурити тернополян?

Найцікавіше те, що партія Пастуха-Садового збирається поборотися за місця лише у 3-х районних радах області з 17-ти! Ощасливити своєю присутністю вирішили мешканців Тернопільського, Гусятинського та Теребовлянського районів. Щодо решти – жодної інформації про кандидатів. Напрошується висновок, що в більшості області “Самопоміч” просто немає кого висувати або досі тривають торги за право покористуватися популярним партійним брендом. Розцінки, як повідомляють обізнані джерела, перевищують кілька тисяч умовних одиниць.