Партія львіського мера Садового дуже турбується про свій позитивний імідж в очах виборців. Саме на ньому будується нинішня стратегія місцевих виборів: образ молодих, активних і незаплямованих має змусити українців ще раз проголосувати за “Самопоміч”.

Садовий АндрійБільше, ніж втрати іміджу у львівській партії бояться поразок в галицьких областях. Там, де немає кандидатів, які гарантовано забезпечать голоси, самопомочівці не виставляють нікого. Без кандидатів у мери від біло-зелених залишилися чимало обласних міст та більшість райцентрів Західної України.

Команда Садового чітко розставляє акценти у політичній рекламі та інтерв’ю. Так, у ролику, який звучить на Радіо 24, що належить Адрію Садовому, розповідають про кандитатів у мери Львова, Києва, Харкова та Миколаєва. Голова фракції у Верховній Раді Олег Березюк в коментарі для ЛБ.УА заявив, що розраховує на перемогу на виборах мера у Львові, а також Києві та Житомирі. Про висуванця Тараса Пастуха – ні слова! Отже, однопартійці тверезо оцінюють невисокі шанси нардепа у Тернополі. Крім того, Садовий і Надал давні товариші. Жертвувати добрими відносинами заради амбіцій окремого партійця досвідченому політику з львівської ратуші не з руки.

В “Самопомочі” побоюються, що похід діючого депутата-мажоритарника, який щойно здобув мандат, на місцеві вибори несхвально сприймуть тернополяни, а це вже загроза для рейтингу партії під час голосування 25 жовтня.