Днями сайт Інфопростір, на редакційну політику якого здавна, так стверджують в журналістських колах Тернопільщини, впливає народний депутат України від ВО «Батьківщина» Володимир Бойко, опублікував листа наступного змісту:

Тризубівці розігнали київських геїв«Новий одіозний голова Чортківської районної державної адміністрації Степан Кобіс, що «зісланий» його величністю президентом наводити порядок на Чортківщині, помічений у порочних зв’язках з молодим та недосвідченим головою Чортківської районної ради Володею Заліщуком.

Майже цілодобово ці люди перебувають на крок один від одного – питання: чи то голубі вітри Кобісових Регіонів зачепили жовтодзьобого помаранчевого Заліщука, чи таки справді старече серце Степана Кобіса уподобало собі у всьому вірного та готового кинутися у вогонь і воду за ним Володю Заліщука? Усяке собі гадають чортківчани – може, то вже все випробувавши на своєму довгому життєвому шляху та провладному олімпі Степану Кобісу захотілося спробувати чогось новенького і спокусився він на свого колегу по керівному цеху??? Але одне не дає спати спокійно чортківцям – хто з них в цім голуб’ятнику хлопчик, а хто дівчинка???», пише Тернопільський тиждень.