У зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт на водопровідній насосній станції, з 00:00 до 07:00 2 листопада буде тимчасово припинено водопостачання житлових районів: «Сонячний», «Аляска», «Північний», «Східний», «Канада», «Дружба», «Кутківці», «Пронятин», «Березовиця», а також довколишніх сіл.

З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів «Новий світ» і «Старий парк» (однак на вулицях: Клінічна, Михайла Коцюбинського та Підгородня можливі перебої у водопостачанні), вулиць Текстильна, Поліська (промислова зона), просп. Злуки, 1-25 (непарний бік).

Із пониженим тиском вода подаватиметься у помешкання на вулицях: Бродівська, Дениса Лукіяновича, Андрія Малишка, Омеляна Польового, Оболоня, Софії Стадникової, Чернівецька, тобто, може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок.

Про це повідомляє КП “Тернопільводоканал”.

“Адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності та рекомендує тернополянам завчасно зробити необхідні запаси води, – ідеться у повідомлення. – Звертаємо увагу! В перші години після запуску системи може спостерігатися короткочасне локальне погіршення якості води та пониження тиску”.