У жовтні відбувся відкритий  кубок  області  зі спортивної  риболовлі коропа  на ставу поблизу села Прилбичі на Львівщині(площа – 120 га), який організував Олег Дида з однодумцями.

У змаганнях взяли участь 22 команди з різних куточків України,  а також з Білорусі та Чехії. Тернопільщину  представляли три рибальські загони: “Рибак” з обласного центру і команди з Бучача та Теребовлі. Тривали змагання три дні.

І хоч жовтнева погода не тішила – дув сильний вітер, від холодного повітря снасті покривалися памороззю, майже до полудня тримався білий туман, та риболови не втрачали завзяття.  Щоправда, вдалося це не всім – майже половина учасників закінчили змагання з нульовим результатом. Але між найбільш професійними командами точилася справжня боротьба. До речі, частина ентузіастів, зокрема з Білорусі та Чехії, брали участь у Міжнародних спортивних рибальських змаганнях, отож конкуренція була гідна.

Теребовлянщину представляла хоч і молода команда, але злагоджена – подружжя Ярослава та Вікторії Лазьо. Сектор їм виділили непростий: зарості водоростей, болото й мілина від берега на 20-30 м. Аби зробити закидання, потрібно було лізти  у холодну воду в спеціальних гумових чоботах та костюмах. І ось на другу ніч після тривалого очікування  у них спрацював свінгер. На чатах була Вікторія… Миттєве підсікання. «Є-є-є!» – вигукнула жінка-риболов. Проте невдовзі зрозуміла, що  через мілководдя самотужки нічого не вдіє, адже була у кросівках. Тому покликала чоловіка, але  він  міцно спав. Жінка не розгубилася. Закріпила вудлище на род-поді, попустила фрикціон майже до кінця й пішла… будити Ярослава. І вони удвох таки витягнули коропа, який заважив 8 кг 840 г. Ця рибина вивела теребовлянців на третє командне місце. Усього ж вони впіймали три коропи загальною вагою 19 кг 200 г.

Окремо хочу розповісти про рибалку із Житомирщини, який три доби сам чатував біля вудок, бо  напарник не зміг поїхати на змагання. Його рибальська снага все переборола і він зайняв перше місце в особистому заліку, впіймавши найбільшого красеня-коропа – 10 кг 220 г!

А перше командне місце вибороли білоруси із загальною вагою 24 кг 800 г (4 коропи). Другими стали львів’яни з команди «SOLO», загальна вага їх улову  21  кг 200 г (4 коропи).

Подальших успіхів вам, риболови! Хвіст вам у торбу і луску в руку!

Від імені «Громади рибалок Теребовлянщини» Віктор РИБАК

http://svoboda.te.ua