9 з 11 депутатських комісій міської ради очолили представники «Свободи».

Ще дві – дісталися представникам «Нашої України» та УНП. Для Василя Лила головування в стратегічній для розвитку його  бізнесу містобудівній комісії є мінімальною компенсацією для самолюбства забудівника  за невдачу на виборах міського голови, а для Марії Бабюк, яка представляє УНП, – освітянська комісія хороша можливість для просування очолюваного нею Галицького інституту.

Нагадаємо, хто не знає, що для розгляду питання на сесії, воно має пройти через затвердження профільної комісії. Судячи з усього, у нинішньому складі ради це правило стане зайвою формальністю. Майже всі важливі з фінансової, моральної та матеріальної точки зору напрямки своїми кадрами закрили свободівці.

Як і прогнозував «За збручем» найбільш важливі комісії очолили представники бізнес-крила «Свободи». Комісія з питань бюджету та фінансів дісталася керуючому ТФ  Укргазбанку Віктору Паньківу, комісія з питань контролю за використанням комунальному майна – топ-менеджеру кондидерської фабрики «ТерА» (належить до сфери інтересів родини Заставного) Олегу Напорі, а під «свободівського» забудівника і ресторатора Михайла Гладкого утворили об’єднану земельну-екологічну комісію.

Решта другорядних комісій отримали особи з підприємницького середовища меншого масштабу, або ж меншої довіри серед керівництва. Регламентну комісію очолив юрист ТОВ «Навігатор» Богдан Попадин, транспортну – заступник директора ТОВ  АТК «Еталон» Сергій Танчук, економічну – директор ТОВ «Захід-ТМ» Костянтин Маціпура, житлово-комунальну – підприємець Михайло Окаринський.

Ключова гуманітарна комісія – медична – дісталася керівнику апарату облради Ігорю Дулебі, а новостворена з питань молодіжної політики, туризму, спорту та з підготовки до Євро-2012 – директору «УХ-радіо» Юрію Фартушняку.

Цікаво, що жодної посади не отримав голова міської організації «Свободи» Михайло Головко.

Як ми і прогнозували, регіоналам не “обломилися” навіть комісії з молодіжної політики. Очевидно, тепер сімейство Ореста Муца, яка з боями потрапило до міськради 4 роки задурно протиратиме штани та спідниці.

Також без важелів мінімального впливу на ситуацію залишилися фракції Романа Заставного (Фронт Змін та “За Україну”),  Михайла Ратушняка та псевдо-БЮТівці Кірики-Сандії.