Міська рада інформує, що з 11 жовтня 2010 року розпочинається прийом документів для призначення житлових субсидій на опалювальний період.

Субсидія призначається:

  • якщо загальна сума плати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання перевищує 15%, а для сімей, які складаються лише з непрацездатних громадян – 10 % середньомісячного сукупного доходу сім’ї, Ви маєте право на отримання житлової субсидії;
  • житлова субсидія є безповоротною адресною допомогою, яка надається сім’ї незалежно від форм власності житла;
  • якщо Вам призначено субсидію, але Ви не сплачуєте обов’язкової частки плати за житлово-комунальні послуги, за поданням організацій, що надають ці послуги, нарахування субсидії припиняється.

Які документи потрібно подати?

Для призначення субсидій власнику житла необхідно звернутися в пункт прийому документів, при собі мати: паспорти, ідентифікаційні номери всіх зареєстрованих в житловому приміщенні, будинкову книгу, пенсійні посвідчення та трудові книжки непрацюючих членів сім’ї та довідки про доходи всіх працездатних осіб, за шість місяців, що передують місяцю звернення за субсидією.

В пунктах прийому власник заповнює заяву та декларацію про доходи та майновий стан осіб, зареєстрованих в приміщенні.

Якщо при поданні заяви виявилося, що відсутні деякі довідки, документи приймаються і реєструються. За умови, що заявник протягом місяця підтвердить усі відомості належним чином, субсидія буде призначена з місяця подання заяви.

На яку площу призначається субсидія?

При призначенні субсидій норму володіння чи користування загальною площею житла встановлено в розмірі 21кв.м. на кожного прописаного у житлі та додатково 10,5 кв. м. на всіх прописаних.

Для осіб, які проживають в однокімнатній квартирі, субсидія призначається на загальну площу незалежно від розміру квартири.

Коли особа, яка перебуває в шлюбі, проживає окремо від чоловіка( дружини), – субсидія призначається лише на норму володіння чи користування загальною площею без врахування додаткових 10,5 кв.м.

детальніше про умови отримання субсидій можна дізнатися на сайті міськради