Росспоживнагляд з 15 серпня 2014 року призупиняє ввезення алкоголю з території України. Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

бойкот Микулинецького пива. Власник Степан Троян Партія РегіонівЯк наголошується, при здійсненні державного нагляду за обігом харчової продукції при дослідженні горілки, пива та пивних напоїв виробництва України виявлено неодноразові порушення вимог законодавства в галузі захисту прав споживачів:

– пиво виробництва ПАТ “Оболонь” не відповідало вимогам по енергетичній цінності та органолептичним показникам;

– у пивного напою виробництва ПАТ “Сан ІнбевУкраіна” виявлено невідповідність нормативним вимогам, що пред’являються до маркування продукції;

– спиртні напої виробництва ТОВ “Українська дистрибуційна компанія” не відповідали за показниками об’ємної частки спирту і органолептичними показниками.

“Всі лабораторні дослідження проводилися випробувальними лабораторними центрами, акредитованими в російській та міжнародній системі акредитації”, – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що з метою забезпечення прав споживачів Росспоживнагляд призупиняє з 15 серпня 2014 року ввезення на територію Російської Федерації спиртних напоїв, пива і пивних напоїв зазначених виробників, пише УП.