Сім нардепів з фракції ВО “Батьківщина” склали свої повноваження за останні кілька тижнів. Наступні за черговістю члени виборчого списку цієї політсили мають всі шанси отримати мандати.

Після бійки Заставний захворівНа даний момент позбулися повноважень парламентарія Арсеній Яценюк, Арсен Аваков, Андрій Парубій, Степан Кубів, Людмила Денісова. Вони зайняли посади у виконавчій владі. Адвоката Юлії Тимошенко Сергія Власенка позбавили мандату через рішення суду, а Анатолій Гриценко добровільно склав з себе повноваження.

За результатами виборів 2012 року ВО “Батьківщина” делегувала до ВР 63 осіб зі свого списку. Тепер наступні семеро щасливців приступлять до роботи після відповідного рішення ЦВК. Список закінчується на львів’янині Ігорі Гриніву. Його порядковий номер – 70-й. У колишнього мера Тернополя Романа Заставного лише 75-та позиція. Враховуючи, що уряд вже сформовано, у нього небагато шансів посидіти в залі під скляним куполом на вулиці Грушевського. Сподівання Романа Йосиповича лише на позачергові вибори, які пропонують провести восени цього року.

До речі, сьогодні прийнято закон про скасування депутатських пільг. Народним обранцям суттєво обмежено право на безкоштовне житло, урізано кошти на оплату переїздів та отримання матеріальної допомоги.

На фото: Заставний знову без мандата.