Співробітники Підволочиського райвідділу міліції затримали двох жителів міста Скалат. Молодиків підозрюють у нанесенні ножових поранень п’ятьом школярам з села Колодіївка.

Як розповів начальник Підволочиського райвідділу внутрішніх справ Олександр Олійник, повідомлення про бійку на вулиці в селі Колодіївка надійшло на пульт чергового близько опівночі. Слідчо-оперативній групі вдалося виявити не лише потерпілих, а й забійників бійки. 37-річний водій легковика та його товариш, обидва зі Скалата, так демонстрували свої силові переваги над 16-18-річни-ми сільськими хлопчаками, що троє з останніх опинилися в медичних закладах з ножовими проникаючими пораненнями грудей та живота.

Зі слів потерпілих, вони компанією стояли на вулиці аж допоки не під’їхала іномарка. Водій машини став кликати до салону одну з дівчат, що була в компанії, відтак, спробував силоміць заштовхати її до салону автівки. Юнаки заступилися за дівчину – почалася бійка. В темряві навіть ніхто не помітив, як водій вийняв ніж і став наносити удари лезом. Поранення отримали п’ятеро потерпілих, серед яких й неповнолітні.

Зі слів Олександра Олійника, троє жителів Колодіївки на даний час перебувають у медичних закладах Тернополя. Одного навіть довелося оперувати.

Винуватців нічної пригоди міліціонери затримали. Підозрювані, у котрих із Законом й до того не все було в ладах, того вечора напідпитку роз’їжджали сільськими вулицями у пошуках розваг. Як зізнаються, хотілося їм жіночої компанії, а побачивши знайому дівчину, вирішили забрати її з собою, хоча остання – неповнолітня. Та нахабам посміли заперечити сільські парубки, от й почалася бійка.

Затримані нестимуть відповідальність за вчинене, обіцяє прес-служба УМВС.

фото: 20 хвилин