До редакції ZZ звернулися батьки, діти яких відвідують дитсадок № 13, що на житловому масиві “Дружба”. Ми не могли не відреагувати на цю інформацію.

Ця історія сталася кілька днів тому орієнтовно в 15.00. Була саме тиха година, дітки спали. На щастя вони не бачили, як група наркоманів відчинивши за допомогою складних ножиків вікна проникла в приміщення і почали шукати по кабінетах “ніштяків”. Коли в аптечці дитсадка не виявилося потрібних медикаментів – озвірілі зайди почали вимагати, щоб виховательки пішли до аптеки і купили їм таблеток. З горем-бідою перелякані жіночки спровадили непроханих гостей. Колотнеча тривала добру годину. Дивом ніхто не постраждав.

Звичайно персонал телефонував правоохоронцям. Доблесна міліція, як і належиться прийняла виклик за телефоном 102 і прибула …. через ДВІ З ПОЛОВИНОЮ ГОДИНИ!  Редакція ZZ запитує чи мусимо ми чекати поки вдарить грім? Непрохані сусіди – алкоголіки, бомжі, наркомани люблять “ошиватися” поблизу дитсадків не лише на Дружбі, але й на БАМі, Східному.  Затишна територія, лавочки. Є де вколотися, пообнімати подругу, повалятися. А хто їм що зробить? Вихователі з няньками, 4-5 річні карапузи? Міліція на такі звернення традиційно закриває очі – показників на  наркоманах не зробиш, а ганяти казенну машину якось не цікаво. Видко мають важливіші справи. А тим часом безпека наших дітей під загрозою.