Щойно на центральному стадіоні Тернополя стався інцидент, котрий може перерости у резонансний скандал.

Хоптяну не надякуються за стадіониЯк повідомили “За Збручем” читачі, голова штабу національного спротиву Володимир Стаюра з групою активістів “підловили” тернопільського губернатора Валентина Хоптяна на центральному стадіоні. Намісник Януковича в цей час саме давав інтерв’ю обраним ЗМІ. Вочевидь, Хоптян намагався “відбілитися” від скандалу з “Нивою”. Як ми повідомляли, нещодавно головний тренер Ігор Яворський заявив, що незабаром команда може припинити існування, і звинуватив у цьому почесного президента клубу – Хоптяна. Згодом з розгромним інтерв’ю виступив екс-гендиректор клубу Автанділ Мдінарадзе, котрий ще більше розкритикував губернатора.

Саме в момент, коли очільник Тернопільщини почав виступати перед камерами, його “накрили” опозиціонери. Нагадаємо, тернопільські “свободівці” уже кілька тижнів намагаються виловити Хоптяна. Для цього вони навіть влаштували під його кабінетом цілодобове чергування. Та губернатор весь цей час на роботі не з’являвся, керуючи областю з підпілля.

Та “доленосна” зустріч таки відбулася… Як повідомляють очевидці, виникла сварка на дуже високих тонах. Зараз на стадіоні – великий скандал. Про деталі читайте згодом.