Під час затримання в автівці підозрюваного міліціонери знайшли купу краденого товару та зброю з набоями. Що зловмисник жирував на чужому добрі свідчив той факт, що роз’їжджав диходій на шикарній іномарці.
Раніше судимий житель Рогатина встиг наслідити у чотирьох районах нашої області. Для 37-річного зловмисника об’єктами збагачення ставали розважальні заклади, місця громадського харчування і, навіть, державні установи. Сума накраденого – майже 20 тисяч гривень.
Реєструвати наслідки діяльності гастролера правоохоронці Тернопільщини розпочали ще на початку вересня. Тоді з мінімаркетів, що в селах Колодно та Заруддя Збаразького району, невідомий зловмисник викрав продукти харчування та алкогольні напої на суму понад п’ять тисяч гривень.
Проникав крадій до крамниць вночі, зірвавши металеві решітки та пошкодивши віконні рами. Подібний злодійський «почерк» через деякий час тоді ще невідомий залишив і в селі Мовчанівка Підволочиського району. З місцевої крамниці за одну ніч зникло товару на понад чотири тисячі гривень.
Про те, що всі крадіжки – справа рук одного зловмисника, було зрозуміло, коли сталася спроба обікрасти приватний магазин у селі Смиківці Тернопільського району. Незважаючи, що географія вчинених злочинів охоплювала різні райони, надто був схожий метод проникнення та співпадали деякі інші деталі, відомі тільки оперативникам. Міліціонери зробили припущення – кримінальні діяння справа рук заїжджого гастролера.І не помилилися . Після серії крадіжок, що сколихнули Кременець, таки вдалося затримати франківчанина. Як розповів перший заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Валерій Загородній, затриманий причетний до чотирьох фактів незаконного заволодіння чужим майном лише у Кременці. Усі злодіяння скоїв за одну ніч:викрав гроші з кас крамниці та бару, а це –понад дві тисячі гривень, обікрав власника розважального закладу, поцупив з гріль-бару майже півтори тисячі гривень, ще й з сейфа районного споживчого товариства загріб понад п’ять з половиною тисяч.
На щастя, це були останні «подвиги»37-річного правопорушника. Зловмисника затримали. Кримінальні справи, порушені за фактами крадіжок, тепер мають «головного героя».Стало також відомо, що на промисел зловмисник їздив на «Мазді», саме тому вдавалося викрадати з крамниць так багато товару. Автівку міліціонери вилучили. У салоні та багажному відділенні іномарки знайшли не лише речові докази, що вказували на причетність затриманого до крадіжок, а й споряджені набоями два обрізи та мисливську рушницю.

Наразі перевіряється причетність затриманого доскоєння злочинів на території інших регіонів, адже є оперативна інформація, що франківчанин встиг накриміналити у Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Житомирській та Вінницькій, областях.