Чоловіка, який у серпні зґвалтував на Тернопільщині студентку, затримали правоохоронці.

Дівчина, повідомили у відділі громадських зв’язків обласного управління міліції, саме поверталася з іншою області із радісною звісткою – її зарахували до вузу, в який вона поступала. Вийшовши з автобуса на зупинці автотраси юнка пішла пішки до села. Попередньо на зупинці незнайомець поцікавився, куди вона прямує, а коли почув, що в село, сказав що і йому туди ж. А вже через 150 м від зупинки нападник затягнув дівчину у кущі, вдарив її, від чого та втратила свідомість. Чоловік збезчестив безпомічну дівчину, а потім зірвав з жертви вироби із золота, відібрав мобільний телефон.

Прийшовши до тями, дівчина побігла додому, після чого рідні одразу звернулися в міліцію. Оперативники обласного управління карного розшуку невдовзі з’ясували, що нападник встиг сісти на попутній транспорт і доїхав до Тернополя.

Маючи чотири судимості за крадіжки та зґвалтування, уродженець Теребовлянського району вдало замітав сліди. Він зупинявся на певний час то в одних, то в інших місцях. Міліціонерам довелося поїздити різними областями у його пошуках. Правоохоронці побували в Івано-Франківській, Житомирській та Закарпатській областях. Але там затримати злочинця оперативникам не вдалося. Успішним видався виїзд групи захоплення до міста Боярка Київської області.

Після затримання підозрюваного щодо нього порушені кримінальні справи за зґвалтування та грабіж Кримінального кодексу України.

Як з’ясувалося, затриманий на Тернопільщині ще й скоїв пограбування у Гусятинському районі. На автобусній зупинці поблизу села Перемилів він напав на жінку, яка очікувала рейсовий автобус. Пригрозив потерпілій і відібрав у неї золоті речі, декілька сотень гривень та мобільний телефон. Засіб зв’язку продав на ринку у Чуднівському районі Житомирської області.

Правоохоронці з’ясовують причетність затриманого до інших аналогічних злочинів.