Співробітники Зборівського райвідділу внутрішніх справ затримали за крадіжку 30-річного мешканця села Білоголови. Зловмисник обікрав крамничку в селі Тростянець.
Молодик ще в юності став на хитку злочинну стежину. Саме крадіжки з магазину двічі приводили юнака на лаву підсудних, однак виправляти помилки той не збирався. Натомість, знову брався коїти протиправне.
Неохочий до роботи, тинявся молодик околицями без діла та придивлявся де, що можна поцупити. Якось навіть забрався до приміщення сільської ради та, не знайшовши цінних речей, прихопив з собою лише стару друкарську машинку. Вдруге вирішив діяти напевне і подався вкотре обкрадати крамницю в сусідньому селі.
В темну пору зловмисник прокрався до магазину, спритно зняв із навісів старенькі двері та проник досередини. Сподівався розжитися на готівку, однак грошей у крамниці не знайшов. Проте збитків власникам завдав чималих. Розкидав товар по крамниці, назбирав у торбу різних продовольчих товарів на тисячу гривень та й подався з села. Награбоване добро злодій вирішив заховати в кущах за селом, а згодом повернутися та забрати. Однак смакувати краденим не довелося. Вже наступного дня нічного злодія затримали правоохоронці. Доведеться втретє відповісти за скоєне. Проти затриманого порушили кримінальну справу, повідомляє МВС