На Тернопільщині мешканець села Богданівка Підволочиського району пограбував сусідку, поки у його хаті гостювали родичі. Злочинні дії 49-річний чоловік учинив, аби роздобути гроші на горілку.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області.

У Підволочиський райвідділ внутрішніх справ із заявою про вчинення злочину щодо 74-річної пенсіонерки звернулася сільський голова Богданівки. Виїхавши на місце події, оперативники встановили – старенька потерпіла від односельця.

Раніше судимий чоловік серед білого дня зайшов до її помешкання і став вимагати випивку. Коли бабуся відмовилася наливати чарку, зажадав грошей. Пенсіонерка намагалася прогнати зайду, та зловмисник накинувся на беззахисну жінку і вирвав гаманець силою. Спробувавши вийняти звідти гроші, до металевої защіпки порізав палець. Захмелілого нападника це ще більше розлютило. Він накинувся на односельчанку, повалив її на ліжко і, щоб ніхто не чув криків про допомогу, кинув зверху подушку.

З награбованими грошима зловмисник одразу ж подався до сільської крамниці за пляшкою, а перелякана пенсіонерка кинулася за допомогою.

Проти затриманого порушена кримінальна справа.