Чиновник із Тернопільщини Ігор Михальчук, який на даний час перебуває в Лукянівському СІЗО,  ввійшов в топ-10 найбільших хабарників України, який склала Генеральна Прокуратура України на запит Тиждень.UA. 

Регіонал хабарник Ігор Михальчук1. Один з директорів Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України та його підлеглий, які протягом листопада 2011 – березня 2012 року вимагали від представника приватного товариства $ 11 млн. Саме за таку ціну вони пропонували активно сприяти “у проходженні процедури підготовки та безпосередньої підписання договору оренди державного майна – цілісного майнового комплексу площею 2 тис. 290 квадратних метрів, розташованого в Києві”.

2. Голова однієї з райдержадміністрацій Херсонської області і співробітник СБУ отримали хабара в розмірі майже 7 млн. грн. за надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та за прийняття рішення про передачу земельної ділянки площею 24 га у власність.

3. Начальник Головного управління агропромислового розвитку Донецької обласної державної адміністрації, який отримав хабар у розмірі 1 млн. 465 тис. грн.

4. Голова однієї з райдержадміністрацій Тернопільської області, який вимагав хабар у розмірі 80 тис. євро в обмін “на підписання розпорядження про надання дозволу на розробку проекту відведення землі”.

5. Голова апеляційного суду однієї з областей України, що отримав хабар у розмірі $ 100 тис. за здійснення незаконного впливу на розгляд суддями апеляційного суду Херсонської області апеляційної скарги.

Стільки ж вимагав голова однієї з селищних рад Золочівського району Харківської області за сприяння в отриманні у власність 2 земельних ділянок.