Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко пояснив, чому було перенесено сьогоднішнє судове засідання у справі заступника міського голови Тернополя Володимиром Камінським.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

За інформацією Геращенка, 17 серпня у результаті розслідування слідчий МВС направив на узгодження в Генеральну прокуратуру обвинувальний акт щодо Володимира Камінського з обвинуваченням за статтею 368 ч. 3 – одержання неправомірної вигоди. За цією статтею суд може призначати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років. Однак вже 19 серпня прокурор Микола Проданець повернув обвинувальний акт слідчому МВС зі зміною статті обвинувачення з “жорсткої” 368 на “м’яку” 369 ч. 2, за якою максимальний термін покарання – штраф або гарантований умовний термін.

Крім того, у радника міністра виникло питання, чому слідство проводилося тільки відносно Володимира Камінського, а співробітники Тернопільської міської ради, дії яких були також задокументовані оперативниками (заступник міського голови Вікторія Остапчук та начальник Управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека) в суд не пішли?

Відтак, Антон Геращенко звернувся з депутатським зверненням (додається) з вимогою провести перевірку законності та обгрунтованості прийняття співробітником Генпрокуратури такого рішення. За словами пана Геращенка, Генеральний прокурор звернув увагу на звернення і прийняв відповідні рішення щодо перевірки такої “дивної доброти і дружелюбності прокурора Проданця до Володимира Камінського”. Саме з цієї причини і було перенесене сьогоднішнє судове засідання.

Нагадаємо, Камінського підозрюють в отриманні хабаря в сумі понад 200 тисяч гривень.