Радари в дії: за день патрульні області оштрафували близько сімдесяти водіїв

04/12/2018 1
Розмір тексту:

Нагадаємо, учора на Тернопільщині почали вимірювати швидкість руху за допомогою приладу TruCam. Патрульні поліцейські використовують його на дорозі «Тернопіль-Львів-Рава Руська». За один день інспектори виявили близько сімдесяти порушників.

Як повідомила прес-секретар Патрульної поліції Тернопільщини Катерина Басалига, протягом дня поліцейські зробили заміри 80-ти автомобілів. 70 водіїв перевищили швидкість більше, ніж на 20 км. год. А рекордсменом-порушником став водій, який їхав 91 км. год. На цій ділянці дозволено рухатися зі швидкістю 50 км. год.

 «70 водіїв перевищили швидкість більше, ніж на 20 км. На них винесено постанови за ч 1 ст. 122 КУпАП. Більшість водіїв визнавало свою провину, погоджувалися з результатом і говорили, що поспішали, не помітивши знаку», – відзначила Катерина Басалига.

У Патрульній поліції області наголошують: дані приладу реєструються автоматично, інформація одразу ж вноситься в централізовану базу і жодне втручання туди неможливе.

Нагадаємо, відповідно до частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год передбачає штраф у розмірі 255 гривень; згідно частини 3 статті 122 КУпАП перевищення швидкості більше як на 50 км/год каратиметься штрафом у розмірі 510 гривень.

Софія Романська

  • Теги:
загрузка...

Коментарі (1)

Михайло

05/12/2018

На всьому відрізку Зборів-Озерна обмеження швидкості 50 км/год. ЦЕ НА ДОРОЗІ З ДВОМА СМУГАМИ РУХУ В ОДНОМУ НАПРЯМКУ ПІСЛЯ РОЗРЕКЛАМОВАНОГО КАПРЕМОНТУ! Це що рибне місце для поліції? Може хтось з автодору чи поліції прокоментує?

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...