Жителя Кременецького району визнали винним у погрозі убивством.

Таке рішення виніс Кременецький районний суд.

З господарства 37-річного чоловіка викрали дорогий набір інструментів. Розшукати крадіїв він вирішив самотужки. У крадіжці чоловік запідозрив місцевого 17-літнього мешканця, котрий походив із неблагополучної сім’ї.

Одного дня чоловік сидів у власному автомобілі та розпивав горілку з приятелем. У цей момент повз проходив хлопчина, на котрого обікрадений «мав зуб». Тож він гукнув юнака і почав його бити по голові. Потім затягнув у легківку і рушив у бік лісу. Дорогою він не впорався із керуванням і в’їхав у дерево. Але навіть це не охолодило пилу зловмисника. Розмахуючи монтажкою, він витяг юнака із автомобіля та змусив його копати собі могилу.

Тим часом, поки хлопець, під страхом смерті, виконував вимогу, почався дощ, і чоловік повернувся в автомобіль та продовжив пиячити з тим же товаришем. Використавши момент, юнак чимдуж кинувся навтьоки. Згодом він повідомив про цей випадок правоохоронців.

Стосовно чоловіка порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу – погроза убивством. Крім того, його притягнули до відповідальності за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Чоловіка засудили до півтора року обмеження волі, при цьому його звільнено від відбуття покарання із встановленням іспитового терміну на півтора року.