Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови обласної державної адміністрації.

З цією метою райдержадміністраціям, виконкомові Тернопільської міськради доручено здійснити інвентаризацію майнового комплексу приміщень та матеріально-технічних засобів у розрізі фельдшерсько-акушерських пунктів, фельдшерських пунктів, амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, дільничних лікарень.

Належить також вирішити питання передачі сільських закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності територіальних громад сіл, селищ, міст районного значення, у спільну власність територіальних громад району.

Крім того планується провести реорганізацію мережі сільських закладів охорони здоров’я.

Реалізація цих завдань відбудеться шляхом визначення фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів структурними підрозділами лікарських амбулаторій або безпосередньо центральних райлікарень, підпорядкування лікарських амбулаторій центральним райлікарням, реорганізації ФАП’ів, що обслуговують понад 1 тис. населення, а також дільничних лікарень у лікарські амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Розпорядженням передбачено забезпечити формування у структурі поліклінічних відділень центральних районних лікарень та міських лікарень м.Тернополя центрів первинної медико-санітарної допомоги як структурних підрозділів цих закладів.

Таке рішення прийнято відповідно до Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2011 року», постанов Кабінету Міністрів України та керуючись методичними рекомендаціями Міністерства фінансів України щодо реалізації положень нової редакції Бюджетного кодексу України в частині фінансування первинної медико-санітарної допомоги.