Напередодні Нового року у Тернополі почне діяти дворівневий тариф на користування громадським транспортом.

Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, від 17 листопада тариф на проїзд у громадському транспорті Тернополя становить 5 гривень у тролейбусах та 6 гривень у маршрутках. Та  вже від 20 грудня буде встановлено дворівневу систему оплати за проїзд. При розрахунку «Карткою тернополянина» або проїзним квитком у тролейбусах тариф залишиться 5 гривень, а  у маршрутках – 6 гривень.

При розрахунку готівкою або банківською карткою у тролейбусах тариф становитиме 6 гривень, а  у маршрутках – 7 гривень.  Тобто, користувачі персоніфікованих карток чи проїзних електронних квитків зможуть і надалі заощаджувати.

«Вартість оплати за проїзд «Карткою тернополянина» та неперсоніфікованим квитком буде нижчою, аніж будь-яким іншим способом оплати для максимального виведення з обігу готівки при розрахунку за проїзд та ведення чіткого обліку пасажирів», – пояснює директор ТОВ «Електронний зв’язок» Віталій Васильків.

Учні та студенти далі їздитимуть за 50% вартості, відповідно до умов, які діяли до цього часу.

Усі охочі ще мають час оформити «Картку тернополянина» або придбати неперсоніфікований квиток і заощаджувати, користуючись громадським транспортом. Усіх, хто офіційно проживає або працює у Тернополі, закликають виготовити «Картку тернополянина», подавши документи у ЦНАПі (вул. Острозького, 6) або у ТОВ «Системний зв’язок» (вул. Чорновола, 1, ІІ поверх).