Найближчими вихідними у Тернополі свою субкультуру покажуть байкери. За словами організатора «Тернопіль Мото  Фесту» Анатолія Бабія, з України, Росії, Білорусі та Німеччини  їх з’їдеться понад дві сотні.

У суботу об 11-й годині на Театральному Майдані розпочнуться ігри для юних тернополян та їхніх батьків. Це – змагання на квадроциклах, з аерографії (малюнки на мотоциклах)  і тюнінгу, конкурс малюнків на асфальті, показові виступи мотокаскадерів (вперше у Тернополі).  Учасникам конкурсів передбачені призи.

О 12.00 від «Маяка» на Дружбі через усе місто (Руська-Бандери-Збаразьке кільце-15 Квітня-Тарнавського-Коновальця-Бандери-Руська) до Театрального Майдану вирушить колона,  яку очолюватимуть  7-8-річні учасники клубу «Збруч-мото».

У суботу і неділю ввечері на Дальньому пляжі відбуватимуться концерти за участю гуртів «Ot Vinta»,  «Ганс блюз бенд», «DJ Вечірка», «Бандерас  Блюз  Бенд», Уляни Воробей та інших. Вхід 10-15 грн.  Дівчатам у вишиванках – безкоштовний.

–         Ігрові автомати для дітей будуть винятково силовими – «Боксер», «Форвард» тощо, – додає Анатолій Бабій. – Виручені кошти спрямують на лікування дитини хворої на рак.

У ці дні катери курсуватимуть до півночі. Крім того,  Дальній пляж і пристань тимчасово освітили.

Мета фестивалю – змінити стереотип ставлення до байкерів у суспільстві і привернути увагу підлітків до здорового способу життя.