У жовтні Гусятинський районний суд розглянув кримінальну справу, порушену щодо співжителів, які хотіли продати свою тримісячну дитину.

Обох засуджено до восьми років позбавлення волі. Районна прокуратура подала апеляцію щодо обрання більш суворішого покарання для горе-батьків.     Нагадаємо,співжителі хотіли заробити на продажі рідної кровинки 15 тисяч гривень. У перебіг подій тоді втрутилися співробітники відділу кримінальної міліції у справах дітей, які й затримали торговців.

Понад три роки чоловік та жінка проживають разом. Щоправда, у 37-річної горе-матері раніше була інша сім’я у Хмельницькій області. З першим чоловіком вона так і не розлучилася, народивши та залишивши йому четверо дітей. Найстаршій дівчинці 11 років. Її та ще троє діточок батько виховує самотужки. Жінка, яку позбавили материнства за неналежний догляд діточок, вирішила поселитися на Тернопільщині. Тут знайшла співжителя, з яким разом розпивали спиртне та вели антигромадський спосіб життя. У селі негативно відгукуються про обох. 36-річний чоловік раніше був судимий за крадіжки.

У березні цього року в горе-родичів народилася дівчинка, яку назвали Діаною. Вийшовши з районної лікарні, жінка спочатку й гадки не мала забирати додому немовля. Пояснювала це тим, що в сім’ї немає доходів для догляду за дитиною. Але насправді причина була інша – працівники обласного відділу кримінальної міліції у справах дітей дізналися, що чоловік та жінка шукають покупця, аби продати маля. Справа з торгівлі немовляти вдалася б, адже навіть ціна була узгоджена, проте втрутилися міліціонери.

Обох підозрюваних у вчиненні важкого злочину було одразу поміщено в ізолятор тимчасового тримання. Після розслідування кримінальну справу спрямували до суду, пише сайт УМВС