Співробітники Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ затримали 33-річну жительку села Чернихівці Збаразького району. Молодиця виявилася причетною не лише до крадіжки, а й до підробки документів.
Із заявою про зникнення матеріальних цінностей до правоохоронців звернулася приватний підприємець. Зі слів тернополянки, вона взяла на випробувальний термін особу, але через тиждень продавець зникла, прихопивши з собою не лише виручку, а дещо з товару. Розшукати невдячну працівницю самотужки не вдалося. Лиходійка ретельно спланувала свої злочинні дії: останнього дня забрала вторговані гроші, дещо з одягу поцупила, ключі від торгової ятки залишила у продавця з сусіднього павільйону і зникла.
Міліціонери з’ясували як звали підозрювану і стали розшукувати її. Під час перевірки було встановлено – паспорт, який продавець демонструвала роботодавці, підроблений. На чужий документ лиходійка наклеїла власну фотокартку і таким чином видавала себе за іншу особу. Але і це не врятувало зловмисницю від відповідальності. Правоохоронці з’ясували справжнє ім’я крадійки і затримали її, повідомляє центр зв’язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області.