У  Києві відбувся Другий Антикорупційний форум, участь в якому взяли понад 5 тисяч громадських діячів, політиків та активістів, серед учасників – представники молодіжного крила «Народного контролю» Тернопільщини, студенти Наталія Цаль, Віталій Круцько, Василь Костюк. Особливістю антикорупційного заходу стало те, що він об’єднав безпрецедентну кількість учасників, що представляють різні громадські організації, рухи  і політичні сили.

За словами ініціатора зібрання, голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, основною метою форуму було ініціювати широкий позапартійний рух проти корупції і за реформи.

Активіст «Народного контролю», студентка Тернопільського національного економічного університету Наталія Цаль зазначила, що масштаб форуму, рішучість і енергія учасників вселяють віру в те, що Україна таки зможе позбутися найогиднішої своєї вади, якою є корупція.

«Ми зустріли на форумі величезну кількість розумних, рішучих, цілеспрямованих людей, яким хочеться вірити. Їхній запал передався і нам, а вже здійснені ними конкретні дії з викриття і оприлюднення корупційних ситуацій підтверджують, що корупцію в Україні можна подолати. Якщо в антикорупційний рух включаться різні люди – від студентів до депутатів, то ми справді зможемо змінити нашу країну», – переконана Н.Цаль.

За словами організаторів Форуму, схожі заходи найближчим часом будуть відбуватися у кількох обласних центрах з метою залучення до антикорупційного руху якомога більшої кількості свідомих громадян.