Заклик про об’єднання до ВО “Свобода” написав у соцмережі лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош. Про це він натякнув у коментарі до новини про арешт екс-нардепа Юрія Сиротюка.

тягнибок і ярош об'єднуютьсяРаніше Дмитро Ярош і Юрій Сиротюк перебували у одній організації “Тризубі Степана Бандери” і часто проходили вишколи на території Тернопільської області. Пізніше Сиротюк приєднайся до тягнибоківців, став нардепом і речником партії. Різні середовища націоналістів донедавна ворогували між собою, звинувачуючи одне одного у конформізмі та зраді ідеалів. У серпні правосеківці заявили про відмову від участі в місцевих виборах, а “Свобода”, навпаки, веде активну кампанію.

У суботу Печерський суд арештував Сиротюка за організацію безладів під Верховною Радою, внаслідок яких загинули троє та отримали поранення понад сотня нацгвардійців. Йому доведеться сидіти в СІЗО наступні 60 днів.

Ось що написав з цього приводу Ярош: “Вчора відбулося чергове судилище над українськими патріотами. Цього разу режим посадив за грати колишнього тризубівця, а тепер свободівця Юрія Сиротюка. Влада увімкнула жернова боротьби з націоналістами на повну.

Незважаючи на певні розбіжності, необхідно подолати роз’єднаність націоналістичного руху. Тільки так можна зупинити репресії та знову стати рушиєм боротьби за Свободу, Справедливість, Добробут українців.

Свободу Юрію Сиротюку та всім іншим українським патріотам, яких владний режим кинув за грати!

Слава Україні!