У тернопільських ЗМІ з’явилася інформація про факти корупції в ОДА. Автори публікацій звинувачують у поборах “праву руку” Степана Барни – Івана Бабійчука.

Іван Бабійчук з штабу Порошенка член партії РегіонівЯк пише сайт tenews.te.ua, коли головою Тернопільської обласної державної адміністрації був свободівець Олег Сиротюк, значна частина молодих націоналістів-однопартійців голови ОДА була працевлаштована через патронатну службу апарату адміністрації.

Схема поширена і законна. Вона дозволяє завести в структуру людей, минаючи конкурси. Зрозуміло, що керівник області має право на те, щоб оточити себе людьми, яким довіряє.

Але у випадку з Сиротюком, призначення некомпетентних дівчаток в патронатну службу перейшло всілякі межі. Старожили з ОДА кажуть, що не пам’ятають випадку, коли попри голову “працевлаштувалось” майже 70 осіб, які не мають ні досвіду, ні бачення, що таке державна служба. Частина з цих людей, окрім власних амбіцій та партійного свободівського квитка, так нічого і не досягли у своєму житті. Не досягли вони і в кар’єрі державного службовця, бо Сиротюк перехитривши всіх, втік з посади, залишивши напризволяще цілу купу дівчаток в апараті облдержадміністрації. Тепер ці діти, які мало що вміють в житті, окрім як носити папірці, шукають спосіб, щоб залишитися на посадах. Там де є попит, завжди з’явиться пропозиція. Батьком-рятівником вирішив стати в.о. заступника голови ОДА, одіозний Іван Бабійчук. Зараз в кулуарах ОДА ходять слухи, що саме він почав збирати ресурси за те, щоб свободівські дівчата залишились на посадах і ніхто їх не чіпав.

Про, нібито, хабарі в ОДА пише і “свободівець”, екс-голова Шумської РДА Василь Габор у мережі Фейсбук:

– Оприлюднена ЗМІ інформація – це квіточки в порівнянні з тим, що це чмо накладає свою лапу на все і всюди. За інформацією колишніх претендентів на голови рда права рука Барни вимагав від них кошти від 20 до 30 тисяч доларів в залежності від району. Дивує пасивність правоохоронних органів, які замість того щоб розслідувати такі факти далі переслідують патріотів по замовленню колишніх регіоналів. Барні, який вже більше 2 місяців відмахується, що ніби то не він, а крисак брав на посаду цього злодюгу насправді така загрибуща права рука певно вигідна, бо знає і вміє впроваджувати всі схеми що робив за хоптяна. Але зараз мало вже звільнити цього генератора корупції – він має сидіти обовязково. Від себе особисто готую запит до СБУ за підписами Народних депутатів України з фактами про хабарі, нехай допитують свідків, а не видаляють пости з фейсбуку. Бо поки ті, хто кидає гасла про боротьбу з корупцією, насправді її очолює з отакими от “правими руками”.

Джерело: Погляд