Незалежне соцопитування у зв’язку із засиллям недостовірних рейтингів у Тернополі замовила обласна організація Комітету виборців України.

Проведе його, за словами в. о. голови обласної організації КВУ Павла Левківа, соціологічна група «Рейтинг».

– Зараз в Тернополі ми спостерігаємо війну рейтингів потенційних кандидатів на посаду міського голови, – каже він. – Про їх замовність свідчить кардинально протилежні результати, а також відсутність даних про структуру, яка поводила це опитування. І навіть якщо назва соціослужби фігурує, то про неї або немає жодних відомостей, або вона взагалі не існує.

Саме тому, пояснив Левків, КВУ вирішив донести до тернополян об’єктивну інформацію. Провести соцопитування та оприлюднити його результати заплановано у жовтні – коли вже будуть офіційно зареєстровані кандидати і коли люди орієнтуватимуться, кого вони підтримуватимуть.

Соцдослідження «Рейтинг» зробить на прохання обласного КВУ безкоштовно – завдяки теплим стосункам з місцевим осередком КВУ. Левків запевнив, що результати цього дослідження будуть об’єктивними та незаангажованими, оскільки «організація, яка дорожить своїм авторитетом, не піддається впливам якихось зовнішніх донорів».