Тернопільський Євромайдан сьогодні почався о дев’ятій. Окремі приватні підприємства обласного центру не працюють. Жителі  Тернополя масово долучаються до мирного зібрання на Театральному майдані.

За годину – від дев’ятої до десятої Театральний майдан обласного центру заповнили мітингувальники. І це вже не студентська акція. Оскільки – серед учасників майдану зранку майже немає молоді, вона долучається після закінчення навчання. Наразі на Театральному майданні стоять переважно літні люди, пенсіонери. Немало підприємств Тернополя припинили роботу, – кажуть координатори Євромайдану. Окремі підприємці організовують виїзд тернополян до Києва. Сьогодні збираються до столиці сотні жителів обласного центру. Відправляються автобуси від Театрального майдану та від Тернопільської загальноосвітньої школи №3. Жертвують гроші на виїзд пенсіонери, студенти,  підприємці. Координатори Євромайдану кажуть: сьогодні –  не пікет, не мітинг – це мирне зібрання – зустріч з народними депутатам України.

Учасники Тернопільського майдану запевняють: «Ми вийшли сьогодні через події вночі, оскільки «Беркут» розігнав майдан у Києві. Ми хочемо підтримати молодь у столиці. Це – наш обов’язок.»

У Тернополі – один із найчисельніших майданів України. Участь беруть не лише жителі обласного центру, а й з районів краю. «Майдан кожного дня працює у вже звичному режимі. На майдані – тисячі людей. Це говорить, що майдан живе», – зазначає координатор Тернопільського майдану Олександр Смик.

Сьогодні на Євромайдані чи не найбільше людей, – кажуть координатори. Після обіду приєднується молодь. До мирного зібрання долучаються священики. Зранку молилися за майбутнє України.