За попередніми даними представники “Свободи” не збираються віддавати головування в депутатських комісіях Тернопільської міськради.

З 11 створених комісій лише кілька другорядних можуть відійти “Нашій Україні”, представники якої голосують в унісон зі “Свободою”. В той же час усі важливі  комісії будуть розподілені між “свободівськими депутатами. Найбільші  внутрішні дискусії тривають навколо бюджетної, містобудівної і земельної комісії. На головування в бюджетній комісії претендують керуючий ТФ “Укргазбанку Віктор Паньків та директор фабрики “ТерА” Олег Напора.  Очевидно, що свою “профільну” комісію отримає й “свободівський” забудівник і ресторатор Михайло Гладкий, який всупереч прогнозам не увійшов до складу міськвиконкому.

Судячи з того, як “Свобода” розподіляла керівні посади в облрадах та міськрадах сусідніх областей  представники Партії Регіонів не мають шансів “зачепитися” за головування хоча б в одній комісії. Хоча цілком можливо, що “свободівці” поступляться принципами і віддадуть керівну посаду в одній з комісій синові губернатора – Віталію Цимбалюку. Найімовірніше, це може стати комісія з питань молодіжної політики.