В неділю спалахнула 164-річна церкви Св. Миколая що в селі Богданівка Підволочиського району. Першим побачив пожежу хлопчина, який йшов повз храму і повідомив людей. Прихожани одразу зателефононували рятувальникам і розпочали рятувати майно.

Першим що зробили рятувальники МНС, що оперативно прибули на місце пожежі – «відрізали» полум’я від основної будівлі. Силами трьох відділень рятувальної служби вогонь вдалось швидко локалізувати а згодом і ліквідувати повністю.
Серед складностей, з якими зіткнулись вогнеборці було відсутність вододжерела, тож бійцям МНС доводилося по черзі вирушати на дозаправку за декілька кілометрів. Попри це рятувальникам вдалось вберегти від вогню врятовано будівлю церкви, майно, серед якого грамота за підписом митрополита Шептицького, датована 1904 роком, загалом матеріальних цінностей орієнтовно на суму 300 тис. грн.
Вогонь встиг знищити церковні речі, які знаходились в кіоті, пошкодив 50 метрів квадратних перекриття та покриття допоміжної споруди.
Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі. Збитки, завдані пожежею встановлюються. На місці події працювала оперативна група МНС на чолі з начальником Головного управління Євгеном Лукавим.