Перед завершенням виборчої кампанії у свободівського кандидата на посаду мера з’явилося чимало “підтримувальників”, політиків і господарників, які наступили на хвіст власним амбіціям і заявили підтримку Сергію Надалу.

Мотиви такої підтримки дуже різні, та й люди абсолютно неоднакові. Чи міг уявити собі колишній комуніст Анатолій Кучеренко, що виявиться в одній упряжці з партією Тягнибоку, який криє комуно-фашистів на всі заставки?

Нестачу кваліфікованих кадрів в команді Надала визнають не лише конкуренти, а й самі свободівці, правда пошепки і між своїми. Тепер, за рахунок досвідчених політиків, які висловилися на підтримку перед голосуванням, цю команду можна доукомплектувати. У ZZ  є версія, що як мінімум двоє сторонніх людей обіймуть посади заступників, у випадку перемоги Надала на виборах. Перш за все це Петро Ландяк, який добре розбирається в комунальних питаннях і тривалий час очолює громадську організацію, що захищає права городян. Було би грішно не дати пану Ландяку шансу змінити систему з середини. На управління культури міської ради є чудовий кандидат – самооборонець Олександр Смик, митець, що всіє організувати не тільки патріотичні, але й оригінальні заходи. Крім того Надал просто зобов’язаний скористуватися досвідом і навиками Анатолія Кучеренка. Якщо доля звела вужа і їжака в одній упряжці, чом би не показати, що двоє розумних людей можуть знайти спільну мову попри різний вік та ідеологію? “Свободі”, яка претендує на перемогу в місті важливо не повторити помилок БЮТу кількарічної давності, а скористатися владою з користю для громади, а не для задоволення амбіцій однопартійців.

фото прес-служби “Свободи”