Управлінням податкової міліції ДПА в Тернопільській області в результаті проведення оперативних заходів в рамках операції «Щит» встановлено абсолютно новий спосіб несплати акцизного збору.

Зокрема, експертні дослідження виявлених та вилучених взірців алкогольної продукції підтвердили, що марки акцизного збору – підробки високої якості. Спритники, законно отримавши марки акцизного збору і сплативши по кілька копійок за кожну, на спеціальному обладнанні видалили зі справжніх марок вказану суму акцизного збору і нанесли нові реквізити, які свідчили про сплату за одну марку вже 7,88 грн. Таку «відмиту» і в сотні разів дешевшу марку акцизного збору зловмисники наклеювали на пляшку з горілкою.
Крім цього, податкові міліціонери Тернопільської області встановили, що підроблена таким чином горілка реалізовується і в кількох інших областях України.
У ході проведених обшуків та виїмок співробітники податкової міліції ДПА в Тернопільській області у взаємодії із співробітниками управлінь податкової міліції інших областей вилучили майже 215 тис. пляшок «паленої» оковитої, вартість якої становить понад 4,5 млн. грн.
Слід зазначити, що збитки державі лише від несплати акцизного збору з виробленої горілки становлять майже 1,7 млн. грн.
Триває розслідування, повідомляє сайт ДПА.