Прокуратурою Лановецького району завершено розслідування і направлено до суду кримінальну справу про обвинувачення секретаря однієї із сільських рад району у зловживанні службовим становищем і службовому підробленні при відчужені земельної ділянки.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Досудовим слідством встановлено, що секретар сільської ради у 2003 році підготовив і видав завідомо неправдиве рішення сесії сільради про безоплатну передачу у власність місцевій мешканці земельної ділянки загальною площею 0,555 га. Внаслідок цього вказана особа оформила право власності на земельну ділянку, спричинивши збитки територіальній громаді на суму майже 19 тис. грн.

На даний час кримінальну справу про обвинувачення секретаря сільради за ч.2 ст. 364, ч.2 ст. 366 КК України скеровано для розгляду в Лановецький райсуд. За вчинене йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто до 17 тис. грн.).