Жителі вулиці Галицької звернулися в редакцію інтернет сайту. Буквально за кілька кроків від їхніх будинків величезна яма і … “озеро”.

Але цю яму та воду дуже важко помітити, “озеро” оточене травою. Щоб обережно дійти з дитячого майданчика до ями з водою, кореспондентам  знадобилося не більше хвилини. Місцеві жителі щодня переживають за дітей та навіть дорослих.

“Цю траву ніхто не косить. Тут страшно. Минулого року стало погано жінці, вона довго лежала тут і не помічали люди, бо бачите тут можна викинути людину і ведмедя, ніхто не помітить. І потім люди, які виносили сміття, якось побачили і викликали швидку. Тут можна здохнути і ніхто не помітить. Кажуть, що це територія приватного забудовника,  воду викачати справді дорого, але траву можна скосити, якось можна окультурити територію”, – бідкаються жителі вулиці Галицька.

За словами жителів будинку, 58, вода тут стоїть постійно вже роками. Під час дощів ще більше збільшується –  тоді сильний сморід.

“Це озеро тут є від часу, коли ми тут живемо. Вода смердить. Тут просто неможливо жити. Цей сморід просто неможливо виносити. Ми дзвонили в міську раду. Сказали, що для того, щоб вирішити цю проблему треба 72 000 гривень. Поки що грошей немає. Вода зараз ще не так смердить, бо вітер дує не в бік наших будинків, а як буде дощ, трохи знесе, комарі такі страшні неможливо ввечері вікна відкрити. Це неможливо витримати. Це не просто дискомфорт, це небезпека і  щоденне переживання за дітей та рідних”, – каже пані Марія.

DSCF6294

 

DSCF6295

 

DSCF6297

 

DSCF6299

0352.com.ua