Про моторошний випадок зі щасливим кінцем повідомили вчора стрічки новин на різних сайтах: вагітна жінка впала з балкона третього поверху багатоповерхівки й залишилася живою і навіть не зазнала  серйозних травм. Її майбутня дитина теж вціліла. Тепер, не виключено, дитя, якої б статі не було, стане, коли виросте, парашутистом або принаймні стрибуном у воду.

Особливо заінтригувала в цьому повідомленні фраза “Відомості про подію внесено в журнал єдиного обліку звернення громадян”. Цікаво, коли, за яких обставин і яким способом потерпілою було зроблено оте звернення?

У цій історії є ще один нюанс, а саме: жінка вийшла на балкон, щоб… покурити. Й оскільки, як вже згадував, закінчилася вона відносним “хеппі ендом”, дозволю собі дещо легковажний стиль. Почну, однак , на цілком серйозній ноті.  Усвідомлюю, що сам далеко не є ідеальним, маю деякі звички, які прийнято називати поганими, але… вигляд жінки з сигаретою для мене – одне з найогидніших видовищ. Якою б доглянутою вона не була і яке б становище не посідала, сигарета в зубах відразу ж опускає її в моїх очах на “енну” кількість щаблів. Цим самим жінка ніби дає зрозуміти, що в її присутності можна розповісти якийсь брутальний анекдот, висловлюватись “ненормативною лексикою” і навіть, за більш інтимних обставин, спробувати помацати її… “за здесь”.  Отож, на основі описаного випадку, насмілюся дати декілька порад представницям прекрасної статі:

1) не кваптеся вискочити заміж чи, ще гірше, завагітніти “на стороні”, доки не позбулися дитячих звичок перевішуватися через бильця балкона;

2) якщо виявилося, що ви вже “при надії”, а позбутися поганої звички вам несила – куріть біля відкритої кватирки;

3) якщо вже вас потягнуло на балкон – не займайтеся там аеробікою й не виконуйте “танець живота”, а застигніть непорушно в позі статуї й диміть на здоров’я (хм… на здоров’я?)

4) коли вже вам судилося впасти з балкона – постарайтеся сформулювати на льоту текст звернення, яке буде внесене в журнал єдиного обліку;

5) КИДАЙТЕ КУРИТИ – здоровіші будете. І не лише ви.

Ігор Дуда