“Слуги з народу” від Тернопільщини під час депутатства користувалися різними пільгами. Безплатні літаки і відпочинок, харчування та готелі – все заради того, щоб недоторканий законодавець не відволікався на мирські незручності. Одна з пільг – круті номери серії ВР для автомобіля. Це – знак недоторканості на дорозі, про що знає кожен інспектор ДАІ.

 

автомобіль депутата-тушки Михайла ПолянчичаНа депутатів Верховної Ради виділено близько тисячі номерів:

від АА 0001 ВР до АА 0499 ВР;

від АА 1001 ВР до АА 1499 ВР.

Жоден з них не був виданий поза волею народного обранця – для їх отримання потрібне персональне звернення. Депутати від нашої області Ярослав Джоджик та Михайло Полянчич дуже попросили і отримали їх. Не відстав від них і Андрій Давиденко, який боровся за довіру виборців на Теребовлянщині минулого року, але програв Михайлу Апостолу.

Деякі депутати отримували по два, а то й і по три номери ВР, прикрашаючи цими знаками приналежності до вищої касти машини своїх дружин, друзів та охоронців.

 “Українська правда” та рух “Чесно” майже рік збирали цю базу. Журналісти отримали від апарату Верховної Ради інформацію, за яким народним депутатом закріплено номер ВР.

 Станом на 13 червня, початок проекту, колекція нараховує 118 номерів ВР. База буде поновлюватися. Сподіваємося, що вірус публічності змусить депутатів відмовитися від дикої практики самоідентифікації як людей іншого сорту.

автомобіль депутата-тушки Михайла Полянчичаавтомобіль депутата з Тернополя Ярослава ДжоджикаАндрій Давиденко