Гурт "Тартак" виступив у ТернополіКонцерт відомого українського гурту «Тартак», що відбувся минулих вихідних у палаці культури «Березіль», зібрав чимало прихильників.

Шанувальники творчості «Тартака» не тільки слухали пісні виконавців, а й підспівували і навіть підтанцьовували, повідомляє телеканал «TV-4».

Музиканти зізнаються – у їхній творчості завжди був, є і буде патріотизм. Правда, у старіших піснях увага на ньому акцентувалась не так прямолінійно, як у теперішніх.

– Ну, можливо, це певною мірою і призвело до того, що ми змушені були писати нові пісні і уже все говорити прямим текстом, тому що не всі люди так розуміли, як ми би то хотіли подати. Але мені здається, що патріотизм – це невід’ємна частина творчості кожного українського музиканта, якщо він є українським не лише територіально, але і по суті своєї творчості. Так що без патріотизму нікуди – каже соліст гурту «Тартак» Сашко Положинський.

Організатори концерту стверджують – до Тернополя Тартак був запрошений саме через змістове наповнення своїх пісень, а також через україномовність.

– Це є знакові гурти і хлопці, які викладаються на повну, співають без фонограми, що зараз знову ж таки, є дуже рідко, але основне – це є змістове навантаження, змістове навантаження тих пісень, які дарують сьогодні тернополянам. Перш за все це є патріотичні пісні, пісні, які пробуджують в українцях дух українства, дух сили української нації – зазначив голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.

Улюблений гурт на сцені глядачі зустрічали гучними оплесками. Проте лише аплодисментами обійшлося перших десять хвилин. Далі розпочалася справжня дискотека. Тернополяни танцювали і підспівували. А коли концерт закінчився, залишати зал не хотів ніхто – публіка вимагала пісень «на біс».

– Наступне місто – Новояворівськ в Львівській області. А потім плануються концерти на сході, на півдні України. Просто так вийшло, що ми вже по західній Україні раз проїхалися, зараз знову почали. І після Тернополя у нас Новояворівськ, Калуш, Ужгород запрошує також. А все інше – це вже Кривий Ріг, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя ведемо переговори , Одеса, Миколаїв, Херсон теж ведуться там розмови про те, щоб зробити концерт. Ну таке. Хочемо всю Україну об’їхати якщо це вийде. Ми вже в принципі десь половину об’їхали – ще половинка лишилась, – каже Положинський.