За неофіційними даними, лише половина сільськогосподарської техніки в області зареєстрована, а решта взагалі не облікована.

Інформацію щодо стану обліку сільгоспмашин, які перебувають у приватній власності, обговорили за участю голови ОДА Михайла Цимбалюка.

– Значну кількість сільськогосподарських машин сьогодні закупляють за кордоном і вони потребують обліку та реєстрації, – заявив Михайло Цимбалюк. – В цьому напрямку наша інспекція державного технічного нагляду повинна активніше працювати! За неофіційними даними тільки половина сільськогосподарського транспорту зареєстрована, а решта техніки, що працює – взагалі не облікована. Як таке могло статися?! Ми невипадково підняли цю тему, адже по наших дорогах рухається сільськогосподарський транспорт і він є безконтрольним. А мова йде ж про безпеку наших громадян.

За даними обласної інспекції державного технічного нагляду, в Тернопільській області зареєстровано 34 тисячі 28 сільськогосподарських машин і механізмів, а техогляд пройшли тільки половина – 15 986 машин.