У Києві патрульна поліція затримала Сергія Каліновського, котрий вісім років переховувався від слідства.

Про це повідомив радник міністра МВС Антон Геращенко.

За інформацією політика, Каліновський ще у 2007 році скоїв смертельне ДТП, і з тих пір перебував у розшуку.

Цікаво, що Сергій Каліновський є пасинком олігарха родом з Тернопільщини Дмитра Фірташа.

“Патрульна поліція Києва затримала підозрюваного у смертельному ДТП, який бігав від слідства і суду 8 років!

Сьогодні вночі, близько 3:00 ранку, співробітниками патрульної поліції Києва в Дарницькому районі був зупинений автомобіль Porshe Cayenne, водій якого грубо порушував правила дорожнього руху.

Виявилося, що за кермом перебував громадянин з ознаками алкогольного сп’яніння. При цьому у водія не було при собі жодних документів.

Водій 32 років від народження, зробив вигляд, що йому стало погано і викликав собі швидку допомогу.

Співробітники поліції прийняли рішення проїхати за водієм в лікарню для того, щоб домогтися встановлення його особи.

Яке ж було здивування поліцейських, коли вони встановили, що затриманим є Каліновський Сергій Зіновійович 1985 р. н., пасинок відомого олігарха Дмитра Фірташа, який з 2007 р. в міжнародному розшуку за скоєне ДТП зі смертельним результатом!

На даний момент Сергій Каліновський затриманий, і слідчі готують клопотання до суду про утримання особи, що вчинила ДТП зі смертельним наслідком і багато років переховується від слідства під арештом, без можливості внесення застави.

Сподіваюся, що у судді, незважаючи на можливий тиск, вистачить сили і мужності винести рішення про арешт на період слідства і суду, особи, яка 8 років бігала від правосуддя.

В іншому випадку, немає сумнівів у тому, що для сім’ї Каліновського не складе труднощів внести за нього заставу в будь-якому розмірі.

Справа мажора Каліновського, якого підозрюють у загибелі двох наших співгромадян і який 8 років бігав від суду і слідства – буде ще одним лакмусовим папірцем, який покаже, чи здатна прокуратура і суд винести законне і обґрунтоване рішення.

Патрульна поліція свою справу зробила”.